Ocieplanie Pianką Białystok Izolacja Natryskowa Pianą Ocieplanie Poddasza w Białymstoku Izolacje Natryskowe Pianką Pur Poddasza Ocieplanie Pianką Poliuretanową Dachu Izolacja Pianą Domu Ocieplanie Pianą Ścian Izolacje Pianką Domu Elewacji Ocieplanie Pianką Pur Fundamentów Ocieplanie Natryskowe Pianą Pur Stropu Suwałki Augustów Ełk Łomża Stropodachu Magazynu Hal Budynku Izolacja Pianką Poliuretanową Podlaskie Bloku Warmińsko-Mazurskie

Spośród różnych materiałów do ocieplania fundamentów, to otwartokomórkowa piana PUR jest najczęściej wybieranym surowcem do termoizolacji domów. Dlaczego nasi klienci ją wybierają? Chociażby dlatego, że jest bezspoinowa i skutecznie odgradza dom od wilgoci.

Otwartokomórkowa piana PUR jest bardzo elastyczna, dzięki strukturze komórek. Piana wypełnia wolną przestrzeń i dostosowuje się do każdego elementu, który otacza. Nie straszne jej kurczenie i rozszerzanie ocieplanej konstrukcji, nie wspominając o przepuszczaniu pary wodnej. Jest mistrzynią w tej kwestii:)

Otwartokomórkowa piana PUR idealnie sprawdza się podczas ocieplania poddasza
Otwartokomórkowa piana PUR, którą wykorzystujemy w swojej pracy idealnie się sprawdza przy ocieplaniu domów szkieletowych.

Mamy komfort, bo pracujemy z materiałem, który wypełnia najdrobniejsze szczeliny, otula wszelkie krzywizny i załamania powierzchni. Wszystko w punkt i na czas.

Gdyby ktoś nie wiedział, co powinien zrobić, żeby latem – w jego blaszanym garażu – nie było skwaru, to podpowiadamy rozwiązanie. Skutecznym sposobem na ograniczenie nagrzewania wnętrza blaszaka jest jego “opianowanie”. Czym? No przecież nie pianką do golenia ???? Oczywiście pianą PUR. Lato tuż, tuż. Nie zwlekaj więc z decyzją okrycia pianą swojego garażu. Twoje auto zasługuje na komfortowe warunki garażowania.

OFERTA - nasze usługi

Nasze realizcje

« z 211 »