Ocieplanie Pianką Białystok Izolacja Natryskowa Pianą Ocieplanie Poddasza w Białymstoku Izolacje Natryskowe Pianką Pur Poddasza Ocieplanie Pianką Poliuretanową Dachu Izolacja Pianą Domu Ocieplanie Pianą Ścian Izolacje Pianką Domu Elewacji Ocieplanie Pianką Pur Fundamentów Ocieplanie Natryskowe Pianą Pur Stropu Suwałki Augustów Ełk Łomża Stropodachu Magazynu Hal Budynku Izolacja Pianką Poliuretanową Podlaskie Bloku Warmińsko-Mazurskie

Ocieplanie pianą PUR sufitów

wygodna i trwała

Izolacja pianką PUR

Samo realizowanie takich prac ociepleniowych jest także uznawane przez wykonawców i samych inwestorów za bardzo wygodne i szybkie. W praktyce ocieplanie pianą PUR sufitów jest w porównaniu do innych metod i materiałów ociepleniowych mniej wymagające czasowo i wiąże się z mniejszymi nakładami pracy. Ten rodzaj izolacji nie wymaga wcześniejszego odmierzania ani przycinania, czy też klejenia. Nie musimy więc realizować tych wszystkich przygotowawczych zabiegów, które mają związek z materiałem izolacyjnym. W tym przypadku system natrysku jest szybszy, a także dokładniejszy.

 

Poza tym materiał ten jest lżejszy niż inne izolatory, co ma kluczowe znaczenie w przypadku sufitów. Izolacja taka dobrze się sprawdzi na przykład, jeśli chodzi o sufity podwieszane, które coraz chętniej stosuje się w pomieszczeniach. Pianka dokładnie wypełni wnętrze i zagwarantuje komfort termiczny latem i zimą. Poza tym materiał ten charakteryzuje się wysokim poziomem adhezji. Przylegając idealnie do powierzchni, nie powoduje ryzyka osiadania i kruszenia się w przyszłości.

ceniona przez naszych klientów

Ocieplanie pianą PUR sufitów

Proponowane przez naszą firmę Izoplus24 ocieplanie pianą PUR sufitów ma coraz szersze zastosowanie w budownictwie szeroko rozumianym. Jest to technologia bardzo skuteczna z uwagi na bardzo wysoką wydajność izolacyjną. Wielu naszych klientów jest zadowolonych z tego typu ociepleń stosowanych zarówno w domach, jak też innego typu budynkach. Główną zaletą takich rozwiązań jest bardzo wysoka energooszczędność.

 

Sufity ocieplone z wykorzystaniem pianki, to będzie zaoszczędzenie bardziej na wydatkach na ogrzewanie. Oszczędności sięgają tu nawet kilkuset złotych, co potwierdzają inwestorzy. Samo ocieplanie wykonywane jest przez naszych specjalistów bardzo sprawnie i szybko dzięki nowoczesnym urządzeniom natryskowym. Działamy na terenie północno-wschodniej Polski i gwarantujemy także ocieplanie pianą PUR sufitów w budynkach jednorodzinnych.

Pianka PUR sprawdzi się

w każdym budynku

Zaletą takich technologii izolacyjnych jest to, że mają one wszechstronne zastosowanie. W przypadku innych rozwiązań w zakresie ocieplenia czasami można natknąć się na bariery konstrukcyjne. Nie zawsze z każdym typem ocieplenia można dotrzeć w każde miejsce. Tymczasem, jeżeli realizowane jest ocieplanie pianą PUR sufitów, gwarantujemy, że materiał ten dotrze nawet w najmniejsze zakamarki. Wiadomo, że nawet bardzo małe centymetrowe przestrzenie, jeżeli występują w wielu miejscach w budynku, w konsekwencji mogą generować procentowo nawet znaczne straty ciepła.

  • Jest bezzapachowa i neutralna dla warstwy ozonowej

  • Nie posiada lotnych związków organicznych

  • wycisza pomieszczenia

  • natychmiast ogranicza utratę ciepła budynku

  • zapewnia trwałe eliminowanie wilgoci, grzybów i pleśni

Nie bez znaczenia jest także kontekst ekologiczny. Wybierając realizowane przez naszą firmę ocieplanie pianą PUR sufitów, gwarantują sobie Państwo izolację ekologiczną. Pianka poliuretanowa zaliczana jest do tak zwanego „zielonego” systemu izolacji. Ta technologia ociepleniowa to materiały, które są neutralne dla środowiska naturalnego.