Ocieplanie pianą PUR fundamentów

Termoizolacje


Zadbaj o komfort

Fundamenty to postawa każdego obiektu. Ocieplanie pianą PUR fundamentów to najszybsza i najskuteczniejsza metoda izolacji budynku przed wilgocią.
Piana PUR kompleksowo chroni budynek przez utratą ciepła, eliminuje mostki termiczne i wzmacnia ocieplaną konstrukcję.
Jedną z wielu zalet zamkniętokomórkowej piany PUR jest to, że nie pochłania wody, przez co jej właściwości termoizolacyjne się nie pogarszają. Jest twarda i niezwykle wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne.

Nowoczesny system izolacji


Piana usztywnia konstrukcje

Piana PUR ściśle przylega do fundamentów, przez co nie przemieszcza się po powierzchni, na której jest nakładana. Ocieplanie fundamentów pianą PUR jest najszybszą metodą termoizolacji
Planując termoizolację poddasza, stropu, sufitu czy ścian lub elewacji zapamiętaj 3 kluczowe słowa: OCIEPLANIE PIANĄ PUR. Wtedy inwestycja w termoizolację będzie strzałem w 10.

Izolacje natryskowe pianą PUR są najnowocześniejszym rozwiązaniem do ocieplania domów i budynków mieszkalnych. Pianą doskonale ocieplisz strop, sufit i posadzki, nie wspominając o poddaszu, elewacji i fundamentach.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © IZOPLUS24 | Wdrożenie: ZANAMER - Strony internetowe dla firm | Polityka Prywatności
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram