Ocieplanie Pianką Białystok Izolacja Natryskowa Pianą Ocieplanie Poddasza w Białymstoku Izolacje Natryskowe Pianką Pur Poddasza Ocieplanie Pianką Poliuretanową Dachu Izolacja Pianą Domu Ocieplanie Pianą Ścian Izolacje Pianką Domu Elewacji Ocieplanie Pianką Pur Fundamentów Ocieplanie Natryskowe Pianą Pur Stropu Suwałki Augustów Ełk Łomża Stropodachu Magazynu Hal Budynku Izolacja Pianką Poliuretanową Podlaskie Bloku Warmińsko-Mazurskie

Ocieplanie pianą PUR hal i magazynów

Ocieplanie

pianą PUR hal i magazynów

Właściciele budynków o dużym metrażu od dekad mieli problem ze skutecznym ociepleniem, które gwarantowałyby komfort termiczny dla użytkowników, a także na przykład przechowywanych materiałów i produktów. Proponowane przez naszą firmę Izoplus24 ocieplanie pianą PUR hal i magazynów to idealne rozwiązanie, jeżeli poszukujecie Państwo idealnego rozwiązania izolacyjnego. Pianka tego typu jest doskonałym regulatorem wilgoci poprzez optymalny przepływ powietrza. Jest to szczególnie ważne, aby przeciwdziałać pojawianiu się niekorzystnych zjawisk takich jak pleśnie oraz grzyby. Jedną z większych zalet piany PUR jest właśnie termoizolacja, dzięki której można liczyć na skuteczne niwelowanie pary wodnej, która może się gromadzić w pomieszczeniach.

Izolacja pianą PUR to dłuższa

trwałość materiałów budowlanych

Dbanie o nieruchomość niezależnie od jej wielkości to zawsze musi być profilaktyka i troszczenie się o kondycję elementów konstrukcyjnych i materiałów budowlanych, z których wykonany jest dany obiekt. Mając to na uwadze, proponujemy ocieplanie pianą PUR hal i magazynów, czyli technologię nowoczesną, która zyskuje na znaczeniu i obecnie jest bezkonkurencyjna. Dzięki piance poliuretanowej, która zapewnia oddawanie na zewnątrz wilgoci budynki, mogą swobodnie „oddychać”, jak to się określa w języku branżowym. Dzięki temu procesy gnilne są niwelowane.

 

Dodatkowo niejednokrotnie dla posiadaczy tak dużych obiektów sporym problemem są także niechciani goście tacy, jak gryzonie albo owady. Piana PUR będzie tu idealnym rozwiązaniem, ponieważ jest to materiał gwarantujący bezpieczne przechowywanie na przykład produktów stosowanych w przemyśle spożywczym. Tego typu izolacja w ogóle nie zainteresuje myszy, szczurów albo insektów

Co świadczy o skuteczności piany PUR?

Klienci, którzy korzystają z naszej oferty izolacyjnej, zwracają uwagę na szereg pozytywnych cech tego typu nowoczesnych zabezpieczeń termicznych. Dzięki ocieplaniu pianą PUR hal i magazynów przede wszystkim gwarantowana jest trwałość izolacji. To rozwiązanie zapewnia zabezpieczenie nawet na 25 lat. Nie bez znaczenia jest także bezpieczeństwo pożarowe. Pianka poliuretanowa nie przenosi ognia i nie spływa i jest samo gasnąca. Nie będzie także wymagać elementów łączących, ponieważ posiada bardzo wysoką przyczepność do niemal wszystkich materiałów budowlanych. Nie będzie także absorbować wilgoci. Jest wodoodporna, biologicznie neutralna i odporna na mikroorganizmy. Poza tym wykorzystanie takiej izolacji to także wymierne oszczędności. W efekcie zastosowanie piany PUR to możliwość zmniejszania kosztów chłodzenia albo ogrzewania nawet do 60%!

Ocieplanie pianą PUR jest szybkie i wielofunkcyjne

Korzystając z naszej oferty izolacyjnej, mają Państwo także pewność, że ocieplanie pianą PUR hal i magazynów będzie wykonane błyskawicznie. W praktyce przy wykorzystaniu tej technologii zaizolować można nawet 1000 m² w ciągu dnia. Gwarantują to nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści wykorzystujący nowoczesny sprzęt natryskowy. Jest to także rozwiązanie izolacyjne wielofunkcyjne. Jest to idealna izolacja termiczna, ale również akustyczna i przeciwdrganiowa.