Ocieplanie pianą PUR hal i magazynów

Termoizolacje


Zadbaj o komfort

Ocieplanie magazynów i hal nie było dotąd prostsze. Piana PUR jest doskonałym regulatorem wilgoci oraz przepływu powietrza w magazynach i halach.
Jej właściwości termoizolacyjne sprawiają, że piana PUR niweluje skutki kondensacji pary wodnej.
Ułatwia wypieranie nadmiaru wilgoci z pomieszczeń i reguluje przepływ powietrza, dzięki czemu wspomaga eliminację procesów gnilnych.
Ocieplanie pianą PUR hal i magazynów ma jeszcze jedną zaletę.

Nowoczesny system izolacji


Piana eliminuje gryzonie

Piana jest materiałem, którym nie interesują się gryzonie, insekty i owady. Jest to ważne w odniesieniu do magazynów zbożowych, w których szkodniki powinny być eliminowane, aby zapewnić optymalne i bezpieczne warunki przechowalnicze.
Planując termoizolację poddasza, stropu, sufitu czy ścian lub elewacji zapamiętaj 3 kluczowe słowa: OCIEPLANIE PIANĄ PUR. Wtedy inwestycja w termoizolację będzie strzałem w 10.

Izolacje natryskowe pianą PUR są najnowocześniejszym rozwiązaniem do ocieplania domów i budynków mieszkalnych. Pianą doskonale ocieplisz strop, sufit i posadzki, nie wspominając o poddaszu, elewacji i fundamentach.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © IZOPLUS24 | Wdrożenie: ZANAMER - Strony internetowe dla firm | Polityka Prywatności
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram