Ocieplanie pianą PUR domów

Termoizolacje


Zadbaj o komfort

Spośród różnych materiałów do ocieplania domów, to piana PUR jest obecnie najczęściej wybieranym materiałem do termoizolacji. Jest bezspoinowa i skutecznie odgradza dom od wilgoci.
Hałas może obniżać koncentrację, przeszkadzać podczas snu i pogarszać samopoczucie. Pianą PUR pokryliśmy wiele ścian, stropów i dachów naszych klientów.
Na pianę PUR decydują się nasi klienci, ponieważ znają jej niebywałe zalety akustyczne. Piana PUR zabezpiecza ocieplaną powierzchnię przed hałasem, który może obniżać koncentrację, przeszkadza podczas snu i pogarsza samopoczucie.

Nowoczesny system izolacji


Piana usztywnia konstrukcje

Struktura otwartych komórek w pianie sprawia, że jest ona bardzo elastyczna. Piana wypełnia wolną przestrzeń i dostosowuje się do każdego elementu w domu. Nie odkształca się pod wpływem kurczenia i rozszerzania ocieplanej konstrukcji. Jest również doskonałym materiałem termoizolacyjnym, który przepuszcza parę wodną, dzięki czemu eliminuje powstawanie pleśni i grzybów.
Planując termoizolację poddasza, stropu, sufitu czy ścian lub elewacji zapamiętaj 3 kluczowe słowa: OCIEPLANIE PIANĄ PUR. Wtedy inwestycja w termoizolację będzie strzałem w 10.

Izolacje natryskowe pianą PUR są najnowocześniejszym rozwiązaniem do ocieplania domów i budynków mieszkalnych. Pianą doskonale ocieplisz strop, sufit i posadzki, nie wspominając o poddaszu, elewacji i fundamentach.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © IZOPLUS24 | Wdrożenie: ZANAMER - Strony internetowe dla firm | Polityka Prywatności
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram