Ocieplanie pianą PUR budynków gospodarczych

Termoizolacje


Zadbaj o komfort

Ocieplanie pianą PUR budynków gospodarczych daje wiele korzyści. W tego typu obiektach muszą być przestrzegane restrykcyjne warunki, aby zachować bezpieczeństwo i komfort zwierząt, które w nich przebywają. Piana PUR jest idealnym materiałem do termoizolacji stajni, obory czy chlewu.
Piana charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Dodatkowo wzmacnia ocieplaną konstrukcję i zabezpiecza budynek przed wahaniem temperatur czy różnicą poziomu wilgotności.
Pianą PUR możesz pokryć fundamenty, ściany, drzwi, kontenery, zbiorniki czy nawet rurociągi, które znajdują się w budynkach gospodarczych.
Warto pamiętać, że piana zamkniętokomórkowa idealnie sprawdzi się w termoizolacji magazynów i chłodni, w których przechowywane jest mięso, warzywa czy owoce.

Nowoczesny system izolacji


Piana usztywnia konstrukcje

Ocieplenie pianą magazynów gwarantuje utrzymanie optymalnych warunków przechowalniczych, a także oszczędności – w energii i finansach.
Planując termoizolację poddasza, stropu, sufitu czy ścian lub elewacji zapamiętaj 3 kluczowe słowa: OCIEPLANIE PIANĄ PUR. Wtedy inwestycja w termoizolację będzie strzałem w 10.

Izolacje natryskowe pianą PUR są najnowocześniejszym rozwiązaniem do ocieplania domów i budynków mieszkalnych. Pianą doskonale ocieplisz strop, sufit i posadzki, nie wspominając o poddaszu, elewacji i fundamentach.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © IZOPLUS24 | Wdrożenie: ZANAMER - Strony internetowe dla firm | Polityka Prywatności
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram