Ocieplanie Pianką Białystok Izolacja Natryskowa Pianą Ocieplanie Poddasza w Białymstoku Izolacje Natryskowe Pianką Pur Poddasza Ocieplanie Pianką Poliuretanową Dachu Izolacja Pianą Domu Ocieplanie Pianą Ścian Izolacje Pianką Domu Elewacji Ocieplanie Pianką Pur Fundamentów Ocieplanie Natryskowe Pianą Pur Stropu Suwałki Augustów Ełk Łomża Stropodachu Magazynu Hal Budynku Izolacja Pianką Poliuretanową Podlaskie Bloku Warmińsko-Mazurskie

Ocieplanie pianą PUR posadzek

Piana PUR – komfort termiczny

w starych i nowych budynkach

W przypadku tego rodzaju nowoczesnych technologii ociepleniowych bardzo dużą zaletą jest uniwersalność. Nie ma znaczenia, czy inwestor chce wyremontować podłogę w domu starym lub nowym. Nie ma też znaczenia, o którą z kondygnacji będzie chodzić. Zapewniane przez naszą firmę Izoplus24 ocieplanie pianą PUR posadzek to zawsze wysoki stopień skuteczności. Nasi klienci, oceniając po jakimś czasie skuteczność tego rodzaju rozwiązań, potwierdzają, że zaoszczędzili bardzo na wydatkach na ogrzewanie.
Wszystko dzięki temu, że piana izolacyjna jest bezkonkurencyjna w porównaniu do innych rozwiązań ociepleniowych — zatrzymuje ciepło. Dodatkowym atrybutem jest również zmniejszenie spadku temperatury, co jest szczególnie ważne w okresie grzewczym. Piana PUR to w konsekwencji gwarancja, że dom nie straci cennego ciepła.

Korzystając z naszej oferty ociepleniowej, zagwarantujesz swojemu budynkowi komfort termiczny przez 12 miesięcy w roku, niezależnie od warunków atmosferycznych. Nasza firma Izoplus24 wykonuje ocieplanie pianą PUR posadzek, ale także ścian, elewacji lub poddasza. Technologia ta gwarantuje bardzo skuteczną izolację, ponieważ pianka dociera nawet do najmniejszych przerw i spoin.

 

Proponujemy rozwiązania, dzięki którym klienci unikną w przyszłości dodatkowych kosztów związanych z ogrzewaniem, ale jest to także rozwiązanie idealne, jeśli chodzi o profilaktykę związaną z ewentualnym zawilgoceniem posadzek. Wykorzystanie piany PUR to gwarancja skutecznego powstrzymania pojawiania się pleśni i grzybów.

Piana PUR jest

odporna na uszkodzenia mechaniczne

Inwestorzy, którzy zainteresują się wykonywanym przez nas ocieplaniem pianą PUR posadzek, mogą być także pewni, że podłoga będzie dodatkowo chroniona przez ten materiał izolacyjny. Jest bowiem bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Profesjonalnie wykonana izolacja zrealizowana przez naszych specjalistów będzie spełniać swoją funkcję przez wiele kolejnych lat. Poza tym pozytywnie wpływa na samo użytkowanie pomieszczenia. Pianka, chroniąc przed gromadzeniem się wilgoci, zabezpiecza konstrukcję przed zniszczeniem. Jest to szczególnie ważne w przypadku parkietu albo płytek.

Zalety stosowania

piany PUR w posadzkach

Mając na uwadze to, że ocieplanie domu jest procesem bardzo skomplikowanym, zalecamy zawsze korzystanie z naszych specjalistów. To fachowcy, którzy dysponują odpowiednim profesjonalnym sprzętem, który gwarantuje skrócenie wszystkich prac remontowych. Dzięki oferowanemu przez naszą firmę profesjonalnemu ocieplaniu pianą

typ ocieplenia, który charakteryzuje się tak pozytywnymi cechami, jak:

  • ograniczenie utraty ciepła z budynku

  • eliminacja wilgoci

  • przyjazność dla alergików

  • brak lotnych związków organicznych

  • wyciszenie pomieszczenia

Dodatkowo w przypadku domów jednorodzinnych właściciele narzekają czasami na pojawiające się w różnych miejscach insekty i gryzonie. Skład pianki PUR gwarantuje jednak, że stworzenia te nigdy się nią nie zainteresują. Poza tym stosując ocieplanie pianą PUR posadzek, nie trzeba się martwić także o zmiany parametrów podłogi. Tego typu materiał izolacyjny po wypełnieniu wszystkich szczelin i zakamarków jednocześnie jednak nie zwiększa ciężaru na danej przestrzeni.