Ocieplanie pianą PUR ścian i elewacji

Termoizolacje


Zadbaj o komfort

Ocieplanie pianą PUR ścian i elewacji to inwestycja na lata, ponieważ ten materiał izolacyjny charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.
Piana PUR – w przeciwieństwie do innych materiałów izolacyjnych – nie wymaga mocowania.
Jej właściwości rozprężające sprawiają, że wypełnia całkowicie każdą – wolną i trudnodostępną – przestrzeń. Piana PUR jest lekka i nie obciąża ocieplanej konstrukcji.

Nowoczesny system izolacji


Piana usztywnia konstrukcje

Usztywnia ocieplane elementy budynku i sprawia, że całość konstrukcji jest bardzo stabilna. Coraz częściej inwestorzy ocieplają ściany i elewacje pianą PUR, ponieważ jest odporna na wilgoć i charakteryzuje ją niską nasiąkliwość.
Planując termoizolację poddasza, stropu, sufitu czy ścian lub elewacji zapamiętaj 3 kluczowe słowa: OCIEPLANIE PIANĄ PUR. Wtedy inwestycja w termoizolację będzie strzałem w 10.

Izolacje natryskowe pianą PUR są najnowocześniejszym rozwiązaniem do ocieplania domów i budynków mieszkalnych. Pianą doskonale ocieplisz strop, sufit i posadzki, nie wspominając o poddaszu, elewacji i fundamentach.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © IZOPLUS24 | Wdrożenie: ZANAMER - Strony internetowe dla firm | Polityka Prywatności
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram