Ocieplanie Pianką Białystok Izolacja Natryskowa Pianą Ocieplanie Poddasza w Białymstoku Izolacje Natryskowe Pianką Pur Poddasza Ocieplanie Pianką Poliuretanową Dachu Izolacja Pianą Domu Ocieplanie Pianą Ścian Izolacje Pianką Domu Elewacji Ocieplanie Pianką Pur Fundamentów Ocieplanie Natryskowe Pianą Pur Stropu Suwałki Augustów Ełk Łomża Stropodachu Magazynu Hal Budynku Izolacja Pianką Poliuretanową Podlaskie Bloku Warmińsko-Mazurskie

Ocieplanie pianą PUR ścian i elewacji

Ocieplanie pianą PUR

DLA każdego typu konstrukcji

Nie ma znaczenia, jaki typ konstrukcji wchodzi w grę. Ściany i elewacje zawsze będą w odpowiedni sposób zabezpieczone na wiele lat. Ogromną zaletą takich technologii jest zapewnienie wysokiego stopnia szczelności. Poza tym ogromnym atrybutem jest paro przepuszczalność. Dzięki właśnie tym właściwościom ocieplana ściana będzie miała możliwość odprowadzania nagromadzonej się wilgoci. W fachowym języku określamy to, że ocieplaniu pianą PUR ścian i elewacji dom może po prostu swobodnie oddychać.

 

W ten sposób komfort termiczny, który gwarantowany jest mieszkańcom i użytkownikom budynku to większy spokój i brak obawy o pojawiającą się na ścianach pleśń. W efekcie więc natryskowa pianka poliuretanowa to ściany suche, a dodatkowo wykorzystanie tej technologii pozwala znacznie skrócić prace budowlane. Elewacja domu będzie szybciej wykończona.

Doświadczenie wielu konsumentów bardzo wyraźnie pokazuje, że wykorzystywanie piany PUR do ocieplania budynków to strzał w dziesiątkę. Tę technologię nasza firma Izoplus24 wykorzystuje z powodzeniem zarówno w przypadku nieruchomości mieszkalnych jak też dużych obiektów przemysłowych. Szczególnie rekomendujemy ocieplanie pianą PUR ścian i elewacji, co gwarantuje bardzo trwałe zabezpieczenie przed utratą ciepła w sezonie grzewczym.

Jako eksperci działający w tej branży, od wielu lat zwracamy uwagę przede wszystkim na to, że tego typu izolacja odznacza się wysoką szczelnością. Zapobieganie niekontrolowanej utracie ciepła z budynku jest więc gwarantowane w 100 procentach. To w oczywisty sposób przekłada się także na znaczne zmniejszenie rachunków za energię, którą muszą Państwo dostarczyć do wnętrza, aby ocieplić dom.

PIANKA PUR TO

Skuteczne ocieplanie elewacji

Nasza oferta dotycząca ociepleń zapewnia profesjonalizm dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych urządzeń przy izolacjach natryskowych. Dysponujemy kadrą doświadczonych specjalistów, którzy zawsze bardzo precyzyjnie ocieplają każdy typ konstrukcji. Z własnego doświadczenia wiemy, że dzięki ocieplaniu pianą PUR ścian i elewacji można bardziej ekonomicznie zarządzać wydatkami. Mamy na koncie wiele ociepleń wykonanych tą metodą, która sprawdza się zarówno w przypadku domów drewnianych, szkieletowych jak też murowanych.

Największe zalety

wykorzystania piany PUR w ociepleniach

 • Wybór tego typu ocieplenia będzie inwestycją na wiele lat.

  Wszystko dzięki temu, że materiał odznacza się z wysokim stopniem odporności na wszelkie warunki klimatyczne.

 • Ocieplanie pianą PUR ścian i elewacji to zabezpieczenie termiczne bardzo trwałe..

  Pianka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

 • Dodatkowo ten materiał ociepleniowy jest w stanie dostać się w każdy najmniejszy zakamarek

  Z uwagi na swoje właściwości rozprężające pianka PUR bardzo skutecznie wypełni każdą wolną przestrzeń.

 • Zaletą jest również to, że nie posiada lotnych związków organicznych, a także jest bezzapachowa

  Nie będzie więc utrapieniem dla alergików i nie niszczy warstwy ozonowej.