Ocieplanie Pianką Białystok Izolacja Natryskowa Pianą Ocieplanie Poddasza w Białymstoku Izolacje Natryskowe Pianką Pur Poddasza Ocieplanie Pianką Poliuretanową Dachu Izolacja Pianą Domu Ocieplanie Pianą Ścian Izolacje Pianką Domu Elewacji Ocieplanie Pianką Pur Fundamentów Ocieplanie Natryskowe Pianą Pur Stropu Suwałki Augustów Ełk Łomża Stropodachu Magazynu Hal Budynku Izolacja Pianką Poliuretanową Podlaskie Bloku Warmińsko-Mazurskie

Ocieplanie pianą PUR stropów

wygodna i trwała

Izolacja pianką PUR stropów

Rozwiązania natryskowe w przypadku ocieplenia cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i innego typu budynków. Nasza firma Izoplus24 gwarantuje to najnowocześniejsze rozwiązanie ociepleniowe, które sprawdza się w przypadku sufitów, ścian, posadzki, także stropu. Jeżeli ktoś chce zadbać o komfort mieszkania i zagwarantować sobie mniejsze rachunki za ogrzewanie, to ocieplanie pianą PUR stropów będzie rozwiązaniem najlepszym.
Nasi klienci, którzy decydują się na wykorzystanie takiej technologii, mają gwarancję, że dom nie będzie tracić cennego ciepła. W tym przypadku zapewniona jest stuprocentowa izolacja mostków termicznych, a nawet najmniejszych przerw i spoin. Każdy użytkownik domu doskonale wie, jak dużym problemem są najwyższe kondygnacji budynku, gdzie bardzo często gromadzić się będzie pleśń i grzyby. Są one wynikiem zawilgocenia stropów, a piana PUR bardzo skutecznie będzie temu przeciwdziałać.

Stosowanie piany PUR

to oszczędności w portfelu

Oferowane przez firmę Izoplus24 usługi ociepleń dedykowane są szczególnie dla tych klientów, którzy cenią sobie ekonomiczne rozwiązania budowlane. Ta technologia to bardzo skuteczne zatrzymanie pieniędzy w portfelu. Wystarczy tylko umówić się z nami na darmowe konsultacje, a my przygotujemy wstępny kosztorys. Doskonale wiemy, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników. Dlatego właśnie rekomendujemy stosowanie ekologicznej piany PUR, która może być zastosowana w stropach budynków gospodarczych, niedużych domów, ale także magazynów. Ocieplanie pianą PUR stropów to zawsze strzał w dziesiątkę i zapewnienie skutecznej izolacji nawet w całym budynku.

Piana PUR stabilizuje

temperaturę w pomieszczeniach

Jedną z większych zalet oferowanego przez naszą firmę Izoplus24 ocieplania pianą PUR stropów jest gwarancja doskonałej izolacji termicznej. Nasi specjaliści wykorzystują odpowiednie narzędzia i mają wiedzę, aby skomplikowany proces ocieplenia był zrealizowany terminowo. Każdorazowo dopasowujemy tryb prac do typu powierzchni i jej przeznaczenia. Doskonale rozumiemy, jak bardzo kłopotliwa może być latem zbyt wysoka temperatura, która obecna może być szczególnie z uwagi na fakt, że w górnych kondygnacjach zawsze będzie się gromadzić najwięcej ciepła.

  • Izolacja poprzez ocieplanie pianą PUR stropów zapewnia utrzymanie niższej temperatury, gdy na zewnątrz jest gorąco.

  • Dodatkową zaletą pianki PUR jest to, że nie posiada lotnych związków organicznych, a jednocześnie jest to także materiał bezzapachowy.

  • W przypadku ociepleń coraz częściej także klienci zwracają uwagę na możliwość wyciszenia pomieszczenia.

    Właściwości tego materiału zapewniają skuteczne tłumienie dźwięków.

  • Piana tego typu nie obciąża ocieplanej konstrukcji.

    Po aplikacji nie zwiększa się jej ciężar

  • nie interesują się nią owady i gryzonie.