Ocieplanie Pianką Białystok Izolacja Natryskowa Pianą Ocieplanie Poddasza w Białymstoku Izolacje Natryskowe Pianką Pur Poddasza Ocieplanie Pianką Poliuretanową Dachu Izolacja Pianą Domu Ocieplanie Pianą Ścian Izolacje Pianką Domu Elewacji Ocieplanie Pianką Pur Fundamentów Ocieplanie Natryskowe Pianą Pur Stropu Suwałki Augustów Ełk Łomża Stropodachu Magazynu Hal Budynku Izolacja Pianką Poliuretanową Podlaskie Bloku Warmińsko-Mazurskie

Ocieplanie pianką PUR domu, jak i pozostałe prace remontowo-budowlane przyprawiają o dreszcze wszystkich inwestorów. Nic więc dziwnego, że każdy chce je wykonać jak najsprawniej. Jedno ich łączy: wydatki. Wydawać by się mogło, że ocieplanie pianką PUR wymaga większych nakładów finansowych. Na szczęście nie taki diabeł straszny.

Szacuje się, że ocieplanie pianką PUR domu o powierzchni 100m², uwzględniając jej grubość (15-20 cm), może kosztować od między 45 a 75zł/m². Wszystko zależy od tego, jaki element konstrukcyjny będzie ocieplany oraz jaki rodzaj piany zostanie wykorzystany do termoizolacji.

Ocieplanie pianką PUR to inwestycja długoterminowa.

Ocieplanie pianką PUR to koszt, który zawsze się zwraca. Większość producentów udziela 25 lat gwarancji na swoje produkty. Biorąc pod uwagę tak długi okres użytkowania, wystarczy podzielić koszt ocieplania pianką przez wspomniane 25 lat. Rachunek jest prosty. Ocieplanie pianą PUR domu to rozwiązanie, które w perspektywie długoterminowej znacząco zwiększa oszczędności w budżecie inwestorów. Do tego warto wspomnieć o zapobieganiu utratom ciepła i zmniejszaniu kosztów ogrzewania.

Ocieplanie pianką PUR domu – spokój na kilkadziesiąt lat.

Zaletą piany PUR jest jej długa żywotność. Komórkowa struktura sprawia, że piana zachowuje pierwotne właściwości przez nawet kilkadziesiąt lat. A to wszystko bez konieczności nanoszenia jakichkolwiek poprawek!

IZOPLUS24 – ocieplanie pianką PUR Suwałki

Piana PUR to nie tylko korzyści finansowe, ale również zdrowotne. Jakość powietrza przy zastosowaniu pianki PUR jest zdecydowanie wyższa, dlatego tego typu materiał termoizolacyjny nie jest uciążliwy dla alergików. Ocieplanie pianą PUR gwarantuje utrzymanie optymalnej temperatury (w ciepłe i chłodne dni) we wszystkich pomieszczeniach, a to niesie ze sobą komfort.

Na ocieplanie pianką PUR domu zyskaj dofinansowanie

Oprócz własnych środków finansowych, na ocieplanie pianą PUR domu można również pozyskać dofinansowanie. Warto zapoznać się z programem „Czyste Powietrze”, który umożliwia pozyskanie dofinansowania na termomodernizację. Skuteczny doradca biznesowy z Suwałk wyjaśni kwestie formalne oraz wesprze inwestorów w pozyskiwaniu środków finansowych na ten cel.

Ocieplanie pianą PUR domu jest kosztem, który samoistnie przeradza się w inwestycję długoterminową. To rozwiązanie, dzięki któremu inwestorzy – przy jednorazowym nakładzie finansowym – czerpią korzyści przez długi czas. Termoizolacja pianą PUR to duże oszczędności. Zacznij oszczędzać już dziś i postaw na ocieplanie pianą PUR domu!

OFERTA - nasze usługi

Nasze realizcje

« z 211 »