Ocieplanie Pianką Białystok Izolacja Natryskowa Pianą Ocieplanie Poddasza w Białymstoku Izolacje Natryskowe Pianką Pur Poddasza Ocieplanie Pianką Poliuretanową Dachu Izolacja Pianą Domu Ocieplanie Pianą Ścian Izolacje Pianką Domu Elewacji Ocieplanie Pianką Pur Fundamentów Ocieplanie Natryskowe Pianą Pur Stropu Suwałki Augustów Ełk Łomża Stropodachu Magazynu Hal Budynku Izolacja Pianką Poliuretanową Podlaskie Bloku Warmińsko-Mazurskie

Ocieplanie pianą PUR DOMÓW

Piana PUR sprawdzi się

w przypadku:

ocieplania PODDASZA

ocieplania stropów

ocieplania ścian i elewacji

ocieplania POSADZEK

ocieplania fundamentów

ocieplania sufitów

Zapewniając Państwu te usługi, gwarantujemy, że prace będą wykonane profesjonalnie i terminowo przez naszych wykwalifikowanych fachowców. Dysponują oni odpowiednimi urządzeniami i narzędziami, które są niezbędne przy ocieplaniu pianą PUR domów. Wykonanie poprawne takich prac jest bardzo ważne, aby ciepło już przestało uciekać na przykład przez ściany. Potem tak dobrą termoizolację będzie można odczuć szczególnie w chłodniejszych miesiącach. Przekładać się to będzie także, a oszczędności. Mogą być państwo pewni, że dużo pieniędzy zostanie wam w portfelu, ponieważ koszty ogrzewania będą niższe.

Ocieplanie

pianą PUR domÓW

Wybór ocieplenia dla domu to nie może być pochopna decyzja. Dostępne są bardzo różne materiały izolacyjne, a bezkonkurencyjna jest aktualnie piana PUR. Właściciele budynków mieszkalnych, a także przemysłowych coraz częściej decydują się na taką właśnie technologię oferowaną przez naszą firmę, ponieważ zapewnia najlepsze parametry, jeśli chodzi o termoizolację niezależnie od pory roku. Oferowane przez naszą firmę Izoplus24 ocieplanie pianą PUR domów to rozwiązanie, które skutkuje izolacją bezspoinową i w efekcie odgradzającą dom od wilgoci. To właśnie wielość atrybutów w tej technologii decyduje o tym, że jest ona z większą chęcią wybierana przez naszych klientów.

Piana PUR chroni dom

przed przegrzaniem i wychłodzeniem

Skuteczna izolacja, jaką gwarantuje pianka PUR, zyskuje na popularności jako alternatywa, na przykład wobec wełny mineralnej albo styropianu z uwagi na swoją wszechstronność izolacyjną. Inwestorzy czasami koncentrują się tylko i wyłącznie na izolacji polegającej na zatrzymaniu ciepła. A przecież latem komfort termiczny jest również bardzo ważny szczególnie wtedy, gdy na zewnątrz panują upały. Właśnie ocieplanie pianą PUR domów zapewni odpowiednią temperaturę i wilgotność przez cały rok. Dodatkowo jedną z większych zalet jest możliwość zastosowania takiej izolacji w stosunku do wszystkich elementów konstrukcyjnych.

Stosowanie tej izolacji doskonale się sprawdza zarówno w nowych jak też starszych budynkach, w których powierzchnia ścian fundamentowych odznacza się nieregularnymi kształtami. Nasz wykwalifikowany personel doskonale wie, jak przeprowadzić te prace i jak przygotować powierzchnię. Wykorzystując odpowiednie narzędzia i urządzenia przed natryskiem, powierzchnie są oczyszczane i osuszone. To gwarantuje trwałe nakładanie piany, która swoją skuteczność może zapewnić przez wiele kolejnych lat.

O innowacyjności pianki poliuretanowej świadczy szczególnie długa lista korzystnych parametrów. Zapewniona przez naszą firmę tego typu izolacja charakteryzuje się lekkością i 100-procentowym uszczelnieniem. Poza tym pianka PUR jest paro przepuszczalna, a więc zapewnia odprowadzanie wilgoci. W efekcie nie będzie się ona gromadzić wewnątrz i nie będzie stwarzać zagrożenia w postaci pojawiania się grzybów i pleśni, które mogą być groźne dla konstrukcji budynku i materiałów budowlanych, ale także dla zdrowia domowników. Poza tym ocieplanie pianą PUR domów realizowane przez naszych specjalistów jest w praktyce bardzo proste. Łatwość montażu dzięki technologii natryskowej skraca czas pracy. Dzięki temu w kilka godzin można stworzyć barierę termiczną na całkiem sporej powierzchni.

Zdecydowanie więc warto zdecydować się na pianę PUR, ponieważ nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występują skosy albo liczne załamania. To przede wszystkim maksymalna szczelność, ale także wyciszenie pomieszczeń i zmniejszenie hałasu z zewnątrz.